Nabór wniosków „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 stycznia 2023

Wójt Gminy Prażmów informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków w ramach programu priorytetowego: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Program przewiduje dofinansowanie w formie dotacji do 100% kosztów kwalifikowanych.

W ramach realizacji programu nie są kwalifikowane koszty zbierania odpadów od rolników. Rolnicy we własnym zakresie zobowiązani będą dostarczyć folię i inne odpady produkcji rolniczej do miejsca wskazanego przez Wójta Gminy Prażmów.

Niezbędnym do realizacji programu jest zebranie przez tut. urząd informacji dotyczących posiadanych przez mieszkańców Gminy Prażmów odpadów pochodzących z działalności rolniczej tj: folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach, big bagów.

W związku z powyższym, zainteresowani mieszkańcy, zamierzający skorzystać z dofinansowania powinni złożyć wniosek w urzędzie gminy w terminie do 20 stycznia 2023 roku. Wzór wniosku można pobrać w tut. urzędzie oraz ze strony internetowej urzędu.

Wnioski będą realizowane pod warunkiem pozyskania przez Gminę Prażmów dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2023-01-05
Data publikacji:2023-01-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Admin
Liczba odwiedzin:258